BAŞKANIN MESAJI

Prof. Dr. Hasan Meriç

MIA Başkanı

Değerli meslektaşlarım,

2016 yılında “Güç için bilgi, başarı için emek” düşüncesi ile yola çıkan; akademik, kendine güvenen ve en önemlisi bilimsel temelleri sağlam bir oluşum olan MIA’yı hayata geçirmiş olmamız bana da büyük heyecan vermektedir.

Eğitmen kadromuz her zaman yeniliğe ve değişime açık dinamik bir yapıda olup, temel kriterimiz ulusal ve uluslararası arenada bilimsel çalışmalar ile akademik formasyonunu koruyan ve implantoloji alanında kendini geliştiren bir ekip ile yola devam etmektir.

MIA, büyük özveriyle dental implantta her geçen gün konfor ve yenilikçilik prensibiyle sürdürülen AR-GE çalışmalarını ve uygulamalarını mümkün olduğunca fazla meslektaşımızla paylaşabilmek adına eğitimler düzenlemektir.

Gururla söyleyebilirim ki, eğitim kadromuzda cerrahi, protez, periodontoloji ve sedasyon gibi diş hekimliğinin temel alanları konusunda alanında uzman Türk ve yabancı diş hekimleri görev yapmaktadır. Eğitimlerimiz temel implantoloji’den ileri implantoloji uygulamalarına kadar uzanan geniş çaplı bir konu yelpazesi içermektedir.

Bilimsel etkinliklerimize katılan yerli ve yabancı diş hekimlerinin eğitimlerimizden övgü ile bahsetmeleri bize yeni projeler için cesaret vermektedir.

Üretiyor, araştırıyor, gelişiyor, büyüyor ve bilgimizi paylaşıyoruz…

Saygı ve sevgilerimle.