İMPLANTİST-EXPO 2019 – İSTANBUL’DA İMPLANTOLOJİYE DAİR BİRGÜN

  • 12 Nisan 2019 - 08:30
  • Bahçelievler / İstanbul

Değerli Katılımcılarımız ve Misafirlerimiz,

İMPLANTDER, kuruluşunun 6. yılında seçkin bir organizasyonla sizleri selamlıyor.

Ülkemizde dental implant alanındaki tek sivil toplum kuruluşu olan Derneğimiz, üstlendiği misyonla 12 Nisan 2019’da dünya dişhekimliğinin sayılı protez ve periodontoloji uzmanlarından Prof. Dennis Tarnow’u sizlerle buluşturuyor.

İstanbul Pullman Otel kongre merkezinde tüm gün sürecek etkinliğimizde, Dr. Tarnow “Çekim Soketi Yönetiminde İmmediyat ya da Gecikmeli Yükleme” ile “Kompleks Vakalarda Multidisipliner Tedavi” konularında engin tecrübelerini sizlerle interaktif olarak paylaşacaktır.

Bilimsel etkinliğimizle birlikte 1.800 m²’lik İMPLANTİST-EXPO fuaye alanında sponsor firmalarımızın yer alacağı standları da ziyaret ederek implant sektörünün yeniliklerini inceleme imkanını da sizlere sunuyoruz.

 

Aynı Tarihlerde 2 Muhteşem Organizasyon…

İMPLANTİST-EXPO 2019 fuar ve bilimsel etkinliğimizle aynı tarihlerde ve oldukça yakın lokasyonda düzenlenecek olan İDEX 2019 İstanbul Ağız Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı ring seferlerimizle aynı anda iki büyük organizasyonu takip edebilme fırsatı da bulabileceksiniz.

 

DR. DENNIS TARNOW İLE İMPLANTA DAİR BİRGÜN

Oral implantoloji konusunda katılımcılara yeni ufuklar açan ve dünya literatüründe söz sahibi olmuş araştırmacılardan Protez & Periodontoloji Uzmanı Prof. Dr. Dennis Tarnow

Dennis P. Tarnow şu anda Columbia Diş Hekimliği Fakültesi’nde Periodontoloji Klinik Profesörü ve İmplant Eğitimi Direktörü olarak görev almaktadır.

Bundan önce New York Üniversitesi Diş Hekimliği Koleji’nde Periodontoloji ve İmplant Dişhekimliği Anabilim Dalı Başkanı olarak hizmet vermiştir. Periodonti ve prostodonti alanında sertifika sahibi olan Tarnow, Amerikan Periodontoloji Kurulu diplomasına sahiptir.

Amerikan Periodontoloji Akademisi’nden Master Klinik Tedavi Uzmanı Ödülü, New York Üniversitesi’nden Yılın Eğitimcisi Ödülü ve 2015 yılında American College of Prosthodontists’ten Seçkin Öğretim Görevlisi Ödülü kazanmıştır.

New York Üniversitesi Dişhekimliği Koleji, New York’ta özel bir muayenehanesi olan Tarnow’un adını bir kanadına vererek kendisini onurlandırmıştır.

Perio-protez ve implant dişhekimliği üzerine yayınlanmış 175 makalesi bulunan Tarnow, Estetik Restoratif Diş Hekimliği başlıklı 3 ders kitabının yazarları arasında bulunmaktadır. Tarnow, ABD dahil 45’ten fazla ülkede eğitim vermiştir.

12 Nisan 2019 tarihinde, İstanbul’da implantolojiye dair bir gün geçirmek için bekliyoruz.

İletişim ve kayıt için MODE İMPLANT AKADEMİ MERKEZ: 0530 301 51 74

AKADEMİK KADRO

DR. DENNIS P. TARNOW DDS
PROTEZ & PERİODONTOLOJİ UZMANI

BAŞVURU FORMU

ETKİNLİK BROŞÜRÜ

ETKİNLİK BİLGİLERİ

  • Başlangıç Tarihi:12 Nisan 2019
  • Başlangıç Saati:08:30
  • Bitiş Tarihi:12 Nisan 2019
  • Bitiş Saati:17:30
  • Yer:Bahçelievler / İstanbul