MIA DÜNYA SEMPOZYUMU

  • 18 Ekim 2019 - 12:00
  • Sarıyer / İstanbul

Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri 18-20 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul The Grand Tarabya Otel’de düzenlenecek olan “MIA DÜNYA SEMPOZYUMU’na davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Alanında uzman ve dünyaca tanınan davetli konuşmacılarımızın, kliniklerimizde uygulanabilir yenilikleri bizlerle paylaşacağı ve bilgilerimizi tazeleme imkânı bulacağımız bu kongrede sizlerle beraber olmayı arzuluyoruz.

Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir platformdur. Bu sene ilkini organize ettiğimiz kongre programı ile ulusal ve uluslararası katılımcıları aynı platformda buluşturmayı hedefledik.

“İmplantolojide Yeni Çağ” çatısı altında gerçekleştireceğimiz kongremizin temel amacı;

-Diş hekimliği biliminin önemli konularına eğilerek bilgi birikimini ortak bir platformda bir araya getirmek,

– Konuya ilgili ulusal ve uluslararası katılımcılar arasında bilgi alışverişi sağlamak

– Teorik bilgileri uygulamalı kurs programları ile pratiğe dönüştürmek

– Güncel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşmak,

– Diş Hekimliği Biliminin bileşenleri arasındaki iletişim ve işbirliğini artırarak implantoloji alanının gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bilimsel programda; ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden bilim insanlarının katkıları ile gerçekleşecek teorik konferansların yanı sıra, diş hekimliği biliminin önemli konularında bilgilerin pratiğe dönüşmesini sağlayacak eş zamanlı 8 farklı uygulamalı kurs gerçekleştirilecektir.

Bilimsel çalışmalarımıza ek olarak dostluğumuzu ve arkadaşlığımızı pekiştirmek adına, en önemlisi de yoğun çalışma hayatında kısa bir nefes almak adına sosyal etkinlikleri de dâhil ettik. Bu yüzden katılımcı ve konuşmacıların birbirleriyle kaynaşabileceği sürprizlerle dolu sosyal programlar hazırladık.

Dünyanın dört bir yanından gelecek olan diş hekimlerini ortak bir platformda birleşmesini amaçlayan kongremizde buluşmak, bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak dileğiyle saygılarımızı sunarız.

BAŞVURU FORMU

ETKİNLİK BROŞÜRÜ

ETKİNLİK BİLGİLERİ

  • Başlangıç Tarihi:18 Ekim 2019
  • Başlangıç Saati:12:00
  • Bitiş Tarihi:20 Ekim 2019
  • Bitiş Saati:12:00
  • Yer:Sarıyer / İstanbul