Bilimsel Çalışmalarımızı Fuara Taşıdık…

27-30 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi’nde Mode Medikal’e olan ilgi oldukça yoğundu. MODE MAGAZİN ve MIA LIFE Sayı-2 dergilerimiz TDB fuarı bünyesinde heyecan ile karşılandı.

10. yılında Amerika’da yılın üretici ödülüne layık görülen Mode Medikal’in getirmiş olduğu yenilikler fuar ziyaretçileri tarafından çok beğenildi. Kullanımı çok pratik olan cerrahi setlerimiz, tek anahtar konforu, lazer pürüzlülük kontrollü yüzey morfolojisi ve saf su teknolojimiz fuarın ilgi odağıydı.

27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve yaklaşık 3.500 m² alanda kurulan TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Fuarı’nda yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayan diş hekimleri ile birlikte MODE İMPLANT standında interaktif toplantılar gerçekleştirdik. 4 gün boyunca devam eden fuarda yoğun çalışmalar sonucunda hazırladığımız MIA LİFE Sayı-2 dünyanın farklı bölgelerinden gelen ziyaretçiler ile buluştu. Diş hekimliği biliminde önemli olan konuları vaka raporları ile ele alan, bilimsel çalışmaları içinde barındıran ve 2016 yılından bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası bilimsel etkinliklerimizi içinde barındırdığımız dergimiz ile bilimselliğe ivme kazandırdık.