IDEX 2018’de Farklı Bir Dokunuş

12- 15 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen IDEX 2018 fuarında; Mode İmplant Akademi düzenlediği bilimsel etkinlik ile fuara damgasını vurdu! Yoğun katılım ile gerçekleştirilen organizasyonda ilgi ile beklenen akademik dergimizin ilk sayısı MIA LIFE raflarda yerini aldı.

Dünyanın üçüncü büyük organizasyonu olarak bilinen İdex fuarı 6 bin 152 ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşti. Mode İmplant Akademi dünyanın farklı yerlerinden gelen diş hekimleri ile bir araya gelerek akademinin gerçekleştirdiği etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Nisan ayında çıkarılan, implantoloji bilim dalını ele alan MIA Life Dergisi yerli ve yabancı diş hekimlerinin ilgi odağı oldu. Dergide yer alan vakaları inceleme fırsatı bulan hekimler MIA’yı yakından tanıdı. Mode İmplant Akademi 4 gün süren fuar boyunca; Rejenaretif Yaklaşımlar, Maksilla’nın Mahseni, Ölçmeden Biçme gibi çeşitli konuları içine alan eğitim programı düzenledi. 8 oturumda gerçekleştirilen eğitim programında; Dr. Güvenç Uz, Dr. Sabri Şencan, Dr. Volkan Arıcı, Dr. Selhan Kaya, Dr. Ferhat Mısır, Dr. Seda Özturan, Dr. Defne Burduroğlu, Dr. Tolga Şitilci, Dr. Ahmet Kiğılı ve Dr. Uğur Meriç bilgi ve tecrübelerini gelen katılımcılara aktardı. 15 Nisan Pazar günü ise fuar kongre salonunda yapılan açık oturum fuarda ilgi ile karşılandı. 45 kişi ile gerçekleştirilen Pazar günkü bilimsel etkinlik vaka çalışmalarının paylaşıldığı interaktif bir eğitim oldu. Yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen bilimsel etkinliğimizde; konuşmacı hekimlerimiz meslektaşlarının sorularını yanıtlayarak başarılı bir etkinliğe daha imza attı.